Сульфат магнію добриво для оз пшениці

Сульфат магнію добриво для оз пшениціОзима пшениця - дуже затребуваний продукт на українському ринку. Українці вирощують її століттями; але чи все нам відомо про добрива для такої важливої ​​культури? Фермери та вирощувачі пшениці щороку стикаються з різного роду нюансами, і, незважаючи на практику і певний стаж вирощування, не завжди знають, що робити. З тієї причини, що грунт, який засівається під злакові, не завжди буває досить поживним для їх зростання, тому грунтові потрібен мінерал Сульфат магнію (добриво для оз пшениці).

Підприємство «Седна-Агро» має в своєму асортименті кращі мінералізовані підгодівлі для озимої пшениці. Якщо Ви бажаєте збагатити грунт під пшеницю, Вам потрібно замовити оптову кількість Сульфат магнію (добриво для оз пшениці).

Максимальний урожай і його якість безпосередньо залежить від правильного харчування грунту в період зростання пшениці. Якщо Ви закупили сорти, які інтенсивно використовують корисні речовини з грунту, Вам потрібно замовити комплексне, високоефективне добриво - Сульфат магнію (добриво для оз пшениці).
Зауважимо, щоб виробити тонну врожаю, озима пшениця повинна використовувати 4-5 кг кальцію, 11-15 кг фосфору, до 6 кг магнію, 3-4 кг сірки, 240-250 г заліза, 75-80 г марганцю, 50 г цинку, 7-8 г міді і бору, 25-35 кг азоту, 22-26 кг калію. Щоб повноцінно наситити Вашу озиму пшеницю, Вам потрібен великий комплекс добрив. Щоб не купувати все мінерали окремо, придбайте Сульфат магнію (добриво для оз пшениці), який містить в собі всі ці компоненти.
Основними періодами для внесення даного добрива прийнято вважати основний обробіток грунту, додавання добрива під час посіву, а також внесення добрива в період вегетації. На першому етапі слід внести повноцінну дозу мінеральної речовини. Для досягнення гарної продуктивності врожаю, Вам потрібен Сульфат магнію (добриво для оз пшениці) а також інші добрива.
Наші фахівці скажуть Вам, які мінерали і добрива варто ще докупити. Якщо Вас цікавлять фази, при яких необхідна мінеральна обробка, дозування, виробник нашої продукції - всі питання можна задати по телефону. Купіть Сульфат магнію (добриво для оз пшениці) у нас, і Ви гарантовано отримаєте знижку.


Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення