Мінеральні добрива Сульфат амонію

Мінеральні добрива Сульфат амоніюМінеральні добрива Сульфат амонію в основному використовуються в якості основного добрива для грунту. Добриво відмінно підходить як для сіроземів, так і для чорноземів, каштанових порід грунтів. Якщо Ви вирощуєте картоплю, Вам знадобитися придбати такий вид мінерального добрива. Також Ви зможете його використовувати для добрива грунту під рис, гречку, чай і пшеницю.

У Вам недостатньо удобрений грунт? Ви не можете виростити повноцінний урожай ось уже кілька років? Значить, в грунті, який Ви використовуєте, є недостача мінеральних речовин. Вам допоможуть комплексні мінеральні добрива Сульфат амонію від компанії «Седна-Агро».

Добрива, які ми можемо побачити на вагу або в інших пачках на ринку, не завжди є хорошими за якістю, і найчастіше, їх продавці змішують або підфарбовують якусь речовину або порошок, видаючи його за добрива. Мінеральні добрива Сульфат амонію мають жовто-сірий колір і гранульного структуру. Якщо Вам намагаються продати порошок або іншого виду суміш під виглядом Сульфат амонію, знайте, що це підробка.
Експерти з компанії «Седна-Агро» попереджають своїх клієнтів про небезпеку покупки насіння або добрив десь на ринку або в інших сумнівних місцях. Радимо Вам випробувати на якість наші мінеральні добрива Сульфат амонію, і Ви на наступний рік захочете придбати їх ще.
Ми залучаємо наших клієнтів не барвистими рекламами, а дійсно хорошою продукцією, яка неодноразово протестована. Що стосується виробників, то компанія «Седна-Агро» є прямим дистриб'ютором відомих швейцарських, німецьких і японських агро-фірм, які займаються випуском продукції для вирощування та удобрення сільськогосподарських культур. Мінеральні добрива Сульфат амонію лабораторно протестовані і є абсолютно чистим добривом, без всяких добавок.

Бажаєте платити свої кошти за ефективні та справжні добрива? Купіть мінеральні добрива Сульфат амонію на фірмі «Седна-Агро».

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення