Купити Сульфат амонію Україна

Купити Сульфат амонію УкраїнаЯкщо у Вас у володінні є кілька гектарів землі, і Ви бажаєте засіяти її пшеницею, кукурудзою чи іншими культурами, Вам потрібно ретельно дослідити грунт. Ви сумніваєтеся в якості грунту, який Ви маєте? Він недостатньо удобрений для посіву? Пропонуємо Вам купити Сульфат амонію Україна на підприємстві «Седна-Агро».

Добриво Сульфат амонію використовують для основного добрива ґрунтових порід чорнозему, сірозему і каштанових порід грунту. Даний вид мінерального добрива має хороші якості, він відмінно приймається рослинами, досить добре розчинний у воді і не злежується при тривалому зберіганні його на складі. Хочете купити Сульфат амонію Україна і випробувати його на результат?

Ми впевнені, що придбаний у нас Сульфат амонію послужить для Вас відмінним стартом для вирощування культур. Характеристики Сульфату амонію полягають в масовій частці азоту, сірки - не менше 24%. Якщо Вам пропонують добрива з меншим відсотком цих важливих мінералів, відмовтеся від покупки. Кращим рішенням для Вас було б купити Сульфат амонію Україна безпосередньо в компанії «Седна-Агро».
Добриво на мінеральній основі Сульфат амонію відмінно удобрює грунт під бобові, капусту і олійні культури, так як вони найбільш потребують підживлення сіркою. Купити Сульфат амонію Україна переважно слід для тих фермерів, які збираються вирощувати рапсові культури, гречку, пшеницю, цукровий буряк, картоплю і кормові культури.
Якщо Вас цікавить дозування на літр води, склад, виробники та інші характеристики, Вам слід отримати безкоштовну телефонну консультацію від нашого фахівця. Хочете швидше купити Сульфат амонію Україна?
Купуйте в запас це цінне добриво, щоб Ви змогли і іншим подарувати, якщо Вам сподобаються результати. Не варто сумніватися в якості нашої продукції, так як ми реалізуємо тільки 100% якісний товар і нам не соромно за нього. Потрібно купити Сульфат амонію Україна? Замовте його у «Седна-Агро».
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення