Купити добрива Сульфат амонію

Купити добрива Сульфат амоніюСульфат амонію являє собою гранули жовто-сірого кольору, застосовується для удобрення культур і рослин, які особливо потребують удобрення сіркою. Вам потрібно купити добрива Сульфат амонію? Ви бажаєте придбати хороші добрива, з гарантією якості?

Фірма «Седна-Агро» є сертифікованим, офіційним постачальником кращих німецьких, швейцарських і японських виробників добрив, протруйників та інших засобів по захисту рослин. У нас Ви зможете безпечно купити добрива Сульфат амонію і насолоджуватися наступними результатами сходів Ваших посадок.

Сульфат амонію вводиться в грунт в першу чергу, як основне добриво для ґрунту і кореневої системи рослин. Дуже добре підходить для чорноземних грунтів, сіроземів і каштанових грунтів). Добриво достатньо розчиняється у воді і приймається рослинами. При помірних дощах і середньому поливі добриво не вимивається з грунту. Хочете спробувати, які результати дає дане добриво? Купити добрива Сульфат амонію у Вас є можливість на нашому сайті, замовивши його по телефону, по електронній пошті або при особистій зустрічі в офісі.
У порівнянні з карбамідом і селітрою аміачною, сульфат амонію нічим не поступається за ефективністю. Добриво не є вибухонебезпечним, його можна спокійно утримувати в Вашому гаражі, коморі або складі у великих кількостях. Сульфат амонію не запалюється, не володіє горючими властивостями. При довгому зберіганні на складі структура (сипкість, колір, запах) і фізико-хімічні властивості не змінюються, він не злежується. Вам потрібно купити добрива Сульфат амонію для якісного добрива Ваших рослин?
Добриво сульфат амонію застосовується ранньою весною, перед передпосівною культивацією. Ним удобрюються озима та яра пшениця, картопля, рис, чай, бавовна, гречка та інші культури. Якщо Ви займаєтеся вирощуванням однієї з цих культур, доцільним було б купити добрива Сульфат амонію.

Компанія «Седна-Агро» радить Вам придбати якісні та оригінальні добрива, протруйники і засоби для захисту і зростання культур у нас. Недорого і швидко купити добрива Сульфат амонію також можливо на нашому підприємстві.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення