Кукурудза кормова оптом

Кукурудза кормова оптомКукурудза є дуже цінною частиною раціону птахів і тварин на фермі, яких вигодовують на продаж м'яса. Ця культура має всі необхідні вітаміни і мінерали, добре насичує і сприймається організмом тварин. Якщо Ви вирощуєте курей, індиків, гусей або свиней, Вам напевно знадобитися кукурудза кормова (оптом).
Кормовий вид кукурудзи має великі зерна, які в два рази більше цукрової кукурудзи, і за смаком відрізняється своєю борошнистою основою. Вона добре насичує тварин і служить їм хорошим підживленням до денного раціону. У Вас в господарстві закінчилася насіння для посіву, і Вам потрібна кукурудза кормова (оптом)? Фірма «Седна-Агро» запропонує Вам придбати потрібний вид кукурудзи кормової.

Дана культура відрізняється від інших культур своєю стійкістю до спеки і добре переносить посушливе літо. В Африці даний сорт кукурудзи користується великою популярністю, там її вживають в їжу не тільки тварини, а й люди. Кукурудза кормова (оптом) добре приймається в грунтах південних регіонів України, її вирощуванням займаються і на заході.

За рентабельністю і врожайністю кукурудза займає перші місця, так як вона найменше схильна до нападків комах та інших шкідників. Якщо грамотно і вміло доглядати за даною культурою, то можна зібрати чималий урожай. Ви хочете вирощувати кукурудзу, і Вам потрібна кукурудза кормова оптом? Ми приймаємо оптові замовлення від наших клієнтів з усієї країни, оформіть заявку і Ваше замовлення буде відправлене.
Фірма «Седна-Агро» прагне збагачувати українські землі хорошим зерном і добривами, щоб кукурудза кормова (оптом) а також цукрова кукурудза могли вільно і безперешкодно виростати і приносити хороший урожай і зиск українським підприємствам.
Ви хочете дізнатися, скільки коштує в оптовій закупівлі кукурудза кормова (оптом)? Зверніться в нашу компанію, і Ваше замовлення буде прийняте в обробку.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення