Аміачна селітра ціна за тонну

Аміачна селітра ціна за тоннуАміачна селітра (ціна за тонну) являє собою гранульоване добриво білого кольору, яке швидко розчиняється у воді. Дане добриво є сильним окислювачем, тому може легко займатися під впливом детонаторів. Його не рекомендують зберігати у великій кількості на складі, так як в сухому вигляді добриво дуже вразливе до спеки і прямих сонячних променів. Якщо виконувати всі запобіжні заходи, займання можна уникнути.

Аміачна селітра (ціна за тонну) в Україні займає перше місце серед сільськогосподарських підприємств. Її активно почали використовувати для раннього добрива грунту навесні, в передпосадковий період. Вона швидко приймається рослинами, вони зміцнюються і дають швидкий ріст. Якщо Вам потрібна оптова закупівля даного добрива, Вам варто звернутися до нас.

Аміачна селітра (ціна за тонну) використовується як мінеральне живлення і підгодівля для різних сільгосп культур. Найбільшу ефективність аміачна селітра досягає в ранньовесняний передпосівний період, для зміцнення озимої пшениці. Якщо Ви бажаєте зайнятися підгодівлею рослин, то найефективнішим засобом буде селітра аміачна.
Якщо Ви не можете вибрати добриво, яке підійшло б під вирощувану культуру, Вам варто проконсультуватися у нас. Ми з радістю допоможемо Вам вибрати потрібний вид добрива, а також надамо всі інструкції по його застосуванню. Потрібна аміачна селітра (ціна за тонну)?
Ми можемо запропонувати для Вас вигідні розфасовки даного добрива. Якщо Ви плануєте удобрити велику площу, Вам потрібна не одна тонна. Порадьтеся з нашими фахівцями, як краще розбавляти добриво з водою, коли наносити і які запобіжні заходи вживати. Аміачна селітра (ціна за тонну) послужить Вам відмінним стартом при вирощуванні пшениці та інших кормових культур.
Фірма «Седна-Агро» - це один з великих дистриб'юторів сертифікованого насіння, добрив і протруйників. Потрібна аміачна селітра (ціна за тонну) недорого? Купуйте добрива оптом у нас.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення