Посівне насіння кукурудзи

Настав посівний сезон, а Ви ще не придбали посівне насіння кукурудзи? Тоді Вам слід серйозно зайнятися пошуком надійної компанії, яка готова Вам надати хороший гібрид насіння кукурудзи.

У компанії «Седна-Агро» Ви маєте приголомшливу можливість придбати будь-яке посівне насіння кукурудзи, яке повністю відповідає держстандартам. Наші насіння продається вже протравленим, тому воно готові до висадки у відкритий грунт.

Посівне насіння кукурудзиПри виборі посівного насіння кукурудзи, Вам слід звернути увагу на країну-виробника. Намагайтеся підібрати те насіння, яке максимально підійде до того клімату, де Ви його збираєтеся вирощувати. Якщо Ви переглядаєте лінійку закордонного насіння, варто пам'ятати, що такому насінню не завжди підходить наш клімат, так як в тих країнах, звідки його завезли, можливо, набагато спекотніше або прохолодніше.

Якщо Ви все ж зважилися придбати посівне насіння кукурудзи іноземного виробника, то виберіть насіння, яке вирощене в сусідніх країнах, де клімат максимально схожий з нашим. Це може бути Росія, Сербія, Білорусія або Угорщина. З приводу вибору насіння під клімат Вашого регіону Ви можете додатково проконсультуватися у наших фахівців. Ми завжди раді відповісти на Ваші запитання.

Для того, щоб вибрати дійсно хороше посівне насіння кукурудзи, не варто «кидатися» на рекламу, яка обіцяє великі врожаї та інше. Звісно, для агронома дуже важлива врожайність, але при виборі потрібно тверезо оцінювати всі  характеристики товару.

У компанії «Седна-Агро» Ви придбаєте перевірене часом посівне насіння кукурудзи, і про свій вибір Ви ніколи не пошкодуєте. Поспішайте придбати потрібне насіння до посівного сезону у нас!

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення