Насіння кукурузи піонер

Як багатьом відомо, кукурудза є кладязем вітамінів і мінералів для людини. Її люблять їсти як діти, так і дорослі по всьому світу. Ця ситна і вітамінна зернова культура зростає майже в кожному регіоні України і Насіння кукурузи піонершироко використовується для виготовлення борошна, масла, кормів; її продають як в свіжому вигляді, так і в консервованому. Часто її можна побачити в літній період на прилавках кафе або закусочних, це улюблені літні ласощі українського народу. Відмінними смаковими якостями володіє насіння кукурудзи «Піонер». Цей вид дуже популярний серед українських агрономів, так як його стійкість до захворювань і різних погодних умов значно підвищує врожайність.

Компанія «Седна-Агро» продає за вигідною ціною насіння кукурудзи «Піонер». Гарантія якості підтверджена сертифікатом, так що Ваша агрокомпанія може з упевненістю купувати продукцію нашої компанії.

Насіння кукурудзи «Піонер» не вимагає особливих умов для вирощування. Для нього цілком підійде середньої густини посів в слабодренований грунт з мінімальним доглядом. Збирають урожай цього виду кукурудзи в пізній термін. Щоб кукурудзяні метелики не знищили рослину і плоди, потрібно заздалегідь подбати про хімічі або біологічні засоби обробки.

Так як насіння кукурудзи «Піонер» є стійким гібридом кукурудзи, його можна висадити в будь-якому регіоні України. Під час висадки потрібно уважно стежити за рівномірним посівом насіння в грунт. Насіння кукурудзи «Піонер» обробляються гербіцидами строго по фазах розвитку і зростання культури. Даний гібрид кукурудзи достигає за 90 днів при середній висоті стебла 250 см.

Ви плануєте цього року посадку насіння кукурудзи «Піонер»? Тоді Вам слід звернутися в компанію «Седна-Агро», і ми забезпечимо Вас потрібними насінням для висадки.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення