пшениця озима Україна

пшениця озима УкраїнаУкраїна вже давно входить в 10 лідерів по виробництву зернових культур. Тому не дивно, що перед аграріями стоїть актуальне питання якісного посівного матеріалу. Але в зв'язку з нестабільною економічною ситуацією в нашій країні, агровиробники шукають можливості придбання якісного, але дешевого насіння.

Наша компанія пропонує недорогі, але якісні посадочні насіння пшениці озимої українського виробництва, які зарекомендували себе не тільки на нашому, а й за рубіжних ринках, а також складають гідну конкуренцію іноземним виробникам.

Вони абсолютно не поступаються, за своїми показниками, імпортованим матеріалами, а в певному сенсі навіть перевершують їх.

Пропонована нами пшениця озима Україна виведена селекційними центрами з урахуванням всіх територіальних і регіональних показників - від природних факторів і катаклізмів пов'язаних з ними, до стану ґрунтового покриву.

Хочете що б Ваше підприємство було флагманом серед сільгоспвиробників головної хлібної культури. Звертайтеся до нас! Ми це компанія „Седна-Агро”, з дванадцятирічним досвід реалізації продукції рослинництва, з упевненістю пропонуємо тільки перевірені високоякісні посівні матеріали. А наша пшениця озима Україна перевершить всі ваші очікування.

Ми пропонуємо не просто відмінні сорти насіння цариці полів, за достатньою низькою ціною, а й назавжди забути, що таке полягання і захворювання культури, а значить, у багато разів зможете підняти рентабельність свого виробництва.

Купуючи у нас насіння пшениці озимої українського виробництва, ви отримуєте унікальну селекційну злакову культуру виведену провідними науковими умами нашої держави.

Зв'яжіться з нами за вказаними на сайті номерами і ми надамо Вам всебічну консультацію з приводу всього спектра і різноманітності пропонованої нами зернопродукції.

А пшениця озима Україна перетвориться із золотої ниви в золоте русло прибутковості.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення