Пшениця озима Швейцарія

Пшениця озима ШвейцаріяКожен сільгоспвиробник мріє добитися з одиниці посівних площ якомога більше врожаю якісного зерна, та ще й з мінімальними витратами та втратами при збиранні врожаю. Тому господарники вибирають свою стратегію продуктивності, але хоч як не крути, все одно все зводиться до правильного і якісного вибору посівної насіннєвої сировини.

Для поліпшення Вашої продуктивності, наша компанія пропонує насіннєвий матеріал тільки якісних сортів злакових культур, створених провідними всесвітньо відомими виробниками аграрного ринку.

Пшениця озима Швейцарія пропонована нами - це високоякісна і геніальна рослина, виведена науковими світилами селекції. Насіння прекрасно адаптовані до будь-яких кліматичних зонах нашої країни, мають стійкий імунітет до основних захворювань зернових.

Сорти пшениці озимої швейцарського виробництва відрізняються своєю незмінною стійкістю до основних несприятливих абіотичних та всіх видів біотичних факторів.
Пшениця озима Швейцарія підніме продуктивність сільгосп підприємств, так як насіння можна висівати при використанні різнорівневої технології інтенсивності, що у багато разів підвищує якість зерна при зборі врожаю.

Посівний насіннєвий матеріал пшениці озимої Швейцарія прекрасно витримує нестабільні агрокліматичні умови, рослини досить стійкі і перед спекою, посухою і морозами, також протистоять фітопатогенним захворюванням та різного роду шкідникам.

Хочете купити високоякісне насіння сортів пшениці озимої Швейцарії? Звертайтеся до нас. Ми не тільки допоможемо Вам підібрати потрібний сорт пшениці озимої Швейцарії, а ще надамо консультацію з приводу всього спектра запропонованих нами гібридів і сортів злакових.

Для досягнення максимальної реалізації всіх технологічних процесів, посівної та жнив, ми також пропонуємо - засоби захисту рослин та добрив, обладнання для післязбиральної обробки і зберігання зерна.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення