Пшениця озима Німеччина

Пшениця озима Німеччина На сьогоднішній день українській семенний ринок пестрит різноманітними сортами насінневого матеріалу. Тому одна з найважливіших задач для сільхозвиробника - купити высокопродуктивні сорта. Але також важливо не потрапити до нечистих на руку ділців, які під виглядом представників відомих компаній - виробників, завідомо зниженою ціною, продають фальшиві посівні матеріали.

Наша компанія, є офіційним представником німецької фірми "Bayer Crop Science" тому реалізує тільки сертифіковані насінневи матеріали. Пшеница озимая Німеччина, запропонована нами, має величезні переваги, так як повністю адаптована до кліматично регіональних умов нашої держави.

Завдяки своїй якості пшениця озима Німеччина показує досить великі показники врожаю навіть в районах тяжкого землеробства, що, в свою чергу, в кілька разів підвищує продуктивність даної культури, а значить, приведе до стійкого розвитку АПК нашої держави.

Одна з головних особливостей сортів пшениці озимої Німеччини - це те, що вони досить універсальні, не переростають, стійкі до залягання, не схыльны до проростання зерна в колосі, не осипаються, а головне - не піддаються зараженню хворобами, властивим сільськогосподарським культурам.

Пшениця озима Німеччина
має вражаючу життєздатність навіть при використанні мінімальної кількості добрив і засобів захисту.

Також пшеница озима Німеччина володіє високою стресостійкістю, навіть при піздніх засіваннях чудово переносить посушливі літні періоди. Звертайтеся до нас, і ми розповімо Вам про всі основні моменти, нюанси, можливості і пріоритети використання даної культури при посіві.
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення