Тверда озима пшениця

Тверда озима пшеницяТверда озима пшениця - це прекрасна рослина богата клейковиною і білками, рослинними жирами, вуглеводами і має високий ступінь скловидности. Завдяки своїм якостям вона була і залишається незамінним і незмінно корисним продуктом в життєво важливому раціоні людини.

Пропонована нами тверда озима пшениця - це стовідсоткова врожайність на ваших полях. Наші насіння вироблені провідними світовими фірмами, тому їх якість неймовірна.

Завдяки тому, що колос твердої озимої пшениці осістий, великий і щільний, зерна в них крупні, тверді, тугооблягаючи зовнішніми плівками - вони не схильні до осипання та проростання.
Рослина досить товстостебла, тому дуже стійка до вилягання і володіє приголомшливим стійким імунітетом до хвороботворних бактерій, грибків і різного роду інфекцій.
Тверда озима пшениця менш вибаглива до вологи, тому вона чудово переносить посушливе літо. Всі ці показники дають можливість висівати культуру в регіонах з підвищеним температурними кліматичними показниками, але при цьому вона досить морозостійка.
Купуючи у нас насіння твердої озимої пшениця, Ви отримаєте гарантію того, що Ваші ниви будуть золоті від пшеничного багатоцвіття.
Продукція вироблена з пшениці твердих сортів, зокрема борошняні вироби, більш благодатні для організму, тому що в ній найбільша кількість клітковини, білків, унікальних вуглеводів, мінеральних компонентів життєво необхідних для людини. Також одна з головних особливостей даної продукції - це те, що на відміну від інших зернових глікемічний індекс у неї незначний.
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення