Система захисту озимої пшениці Сингента

Система захисту озимої пшениці «Сингента» включає в себе видалення бур'янів, оранку, обробку врожаю від шкідників і багато інших операцій. Основне її завдання - вчасно зібрати урожай і вкластися в короткі терміни.

Завдяки заслугам селекціонерів і генетиків система захисту озимої пшениці «Сингента» стала ефективніше, а початковий стан насіння став на порядок краще попередніх поколінь.

Наша пшениця стійкіша до кліматичних змін, краще переживає напад паразитів, краще приживається в грунті і не вимагає тієї хімічної обробки, яка була необхідна ще десять років тому.

Система захисту озимої пшениці СингентаСистема захисту озимої пшениці від «Сингента» має активізуватися ще восени, що відбивається на екологічності середовища і здоров'ї людини. Також слід враховувати терміни посіву. Личинки мух і коренева гниль найчастіше вражає паростки, які були висаджені надто рано. Щоб не втратити врожай, потрібні великі витрати на систему захисту озимої пшениці компанії «Сингента». Куди вигідніше буде вирахувати оптимальний період для посіву насіння.

До системи захисту озимої пшениці від «Сингента» можна також віднести обробку насіння стимуляторами росту, фунгіцидами та інсектицидами. Тим часом від використання протруйників поступово відходять, так як вони згубно впливають на розвиток пошкодженного насіння.

Проти підгризаючих совок і попелиці в системі захисту пшениці озимої від «Сингента» найактивніше застосовують гранульовані інсектициди, а нематіціди знищують до 100% паразитів-нематод.

У період збирання вологість повинна зберігатися в оптимальних межах, щоб уникнути поразки насіння грибком. Після цього насіння піддають повітряно-тепловому обігріву, додаткової обробки.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення