Сорт озимого ячменю Наоми

Сорт озимого ячменю НаомиВ області розвитку і ведення рослинного господарства наші співробітники постійно працюють над поліпшенням властивостей і характеристик всіх сортів виробленої продукції. Це необхідно робити для того, щоб пристосувати злаки до різних умов зростання, захистити від хвороби. Також важливим фактором є витривалість до низьких температур. Сорт озимого ячменю Наомі володіє перерахованими вище властивостями і якостями. Його головне завдання — зберегти свої властивості під впливом навколишнього середовища, далеко не завжди позитивним і сприятливим, і показати максимальний результат при зборі врожаю. Також сорт озимого ячменю Наомі є стійким до полягання, що важливо в даній ситуації. Зими в Україні далеко не завжди теплі і снігові. Бувають роки, коли сильні морози вбивають значну частину сходів. Але такого не станеться, якщо вибрати для посадки морозостійкий сорт. Сорт озимого ячменю Наомі максимально підходить для використання в складних умовах. Детальне отримання інформації по характеристикам сорту Ви можете отримати, зв'язавшись з нашими фахівцями.

Наомі — сорт озимого ячменю, який для українських зим підходить дуже добре. У цьому переконуються на практиці наші фермери не перший раз. Наомі — сорт з хорошою морозостійкістю. Отримати щедрий урожай якісного зерна, використовуючи посівний матеріал цього сорту, досить нескладно.

Сорт озимого ячменю Наомі в нашій компанії можна купити за демократичною вартістю.

Вибирати зерно для посадки потрібно дуже акуратно, беручі до уваги відразу безліч факторів. Фактори ці можуть бути і об'єктивними, і суб'єктивними. Сорт озимого ячменю Наомі підійде в багатьох випадках. Якщо Вам цей сорт не підходить, ми можемо запропонувати інші варіанти. Телефонуйте!

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення