Озимий ячмінь ціна

Восени для аграріїв актуальним питанням є вибір озимих культур для посіву. І в цьому питанні наша компанія готова допомогти Вам. Ми зібрали багаторічний досвід роботи в даній галузі і готові ділитися ним. У нас можна вигідно придбати зерно на посадку кращих сортів.

Озимий ячмінь цінаОднією з важливих культур є озимий ячмінь. Ціна зерна ячменю часто є доступною. А про комерційну і поживну його цінності можна сказати багато. Ячмінь дійсно цінується і підприємствами харчової промисловості, і працівниками сільського господарства, і аграріями. Його застосування дуже широке. Таке зерно в цілому і подрібненому вигляді вживають в їжу люди, тварини і птахи. Ячмінь використовують для приготування деяких страв і напоїв, зокрема ячмінного пива. Купуючи в нашій компанії озимий ячмінь, за ціною лояльною Ви отримуєте максимально якісний продукт. Зв'яжіться з нашою компанією, щоб придбати оптом озимий ячмінь. Ціна і корисна інформація про дану продукцію за запитом надається кожному клієнту. Наша організація займається продажем за демократичною ціною озимого ячменю кращих для посадки в нашому кліматі сортів. Насіння пристосоване до холодних зим, перепадів температур, поширених захворювань.

В асортименті нашого підприємства представлені кілька найбільш вдалих сортів культури озимий ячмінь. Ціна різних сортів може відрізнятися (дізнатися можна по телефону). Кожен сорт має свої особливості, здатний витримувати певні кліматичні умови. Стійкість до хвороб у різного зерна теж може бути різною. Все це потрібно брати до уваги при виборі посадкового матеріалу.

Однією з популярних зернових культур в Україні є озимий ячмінь. Ціна посадкового матеріалу ячменю у нас найдемократичніша. Звертайтеся!

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення