Зерна пшениці для пророщування

Зерна пшениці для пророщуванняПшениця вважається рекордсменом серед зернових за вмістом багатьох речовин, необхідних дорослому людському організму для життя, а дитячому ще й для росту і розвитку. У ній є більшість всіх вітамінів і мікроелементів. Тому вживати її в їжу люди почали вже дуже давно і не відмовилися від цієї звички до сих пір. З подрібненої пшениці готують різні каші та супи, з борошна – випічку, хліб, киселі. Звичайно, сама по собі пшениця вже є вельми поживним і корисним продуктом. Але професіонали-дієтологи радять їсти і готувати її в пророщеному стані. Зерна пшениці для пророщування і подальшого вживання використовуються теж досить давно. Зерно замочують у воді на деякий час, а потім поміщають в затемнене прохолодне місце. Коли на ньому з'являються білі паростки, воно вже готове для їжі. Зерна пшениці для пророщування можна їсти, якщо довжина росточків перевищує три міліметри, і коли їх колір вже не білий, а зелений.

Звичайно, пророщувати все зерно без розбору не варто. Не кожне зерно зможе принести користь людському організму. Зерна пшениці для пророщування слід вибирати ретельно. Тільки хороше зерно зможе стати безпечним і корисним елементом раціону. Вирощування зернових культур передбачає використання стимуляторів росту, а також різних хімічних і біологічних засобів захисту від комах-шкідників. Ідеально використовувати для пророщування зерна пшениці, отримані без застосування будь-якої хімії. Тоді продукт буде максимально корисним і смачним.

Зерна пшениці для пророщування замовити на нашому підприємстві можна за хорошою ціною.

Ми намагаємося використовувати засоби захисту рослин тільки в разі сильного ураження сходів хворобами і шкідниками. Наше зерно вирощується в максимально натуральних умовах. Тому наші зерна, в тому числі і зерна пшениці, для пророщування відмінно підходять. Щоб зробити покупку зерна, дзвоніть нам.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення