Насіння озимого ячменю

Ячмінь в якійсь мірі може вважатися братом пшениці. Озимий ячмінь, як і озима пшениця, дуже часто можна побачити на українських полях. Рослина ця представляє харчову цінність і для людини, і для домашніх тварин. Із зерен ячменю мелють крупи, роблять борошняні вироби та спиртні напої. З них роблять корми для домашніх птахів і свійських тварин. Насіння озимого ячменю у українських фермерів користується великою популярністю. Культура ця часто дає хороший урожай, але тільки за умови використання якісного посівного матеріалу.

Насіння озимого ячменюНасінню озимого ячменю можуть бути притаманні різні властивості. На характеристики посівного матеріалу впливає сортова приналежність зерна, умови його вирощування, збору, обробки та зберігання. Селекціонери намагаються вивести сорти ячменю, стійкі до різних несприятливих умов. Сильні морози, спека, нестача або надлишок вологи в ґрунті можуть знищити всі сходи. Краще насіння озимого ячменю не боїться всіх перерахованих вище негативних природних впливів. Крім того, дуже добре, якщо рослина здатна захистити себе також від різних хвороб і шкідників. Тоді поля не доведеться обприскувати різними отрутохімікатами. Таке насіння озимого ячменю напевно буде дуже затребуване. Досвідчений землероб напевно віддасть перевагу саме такому посівному матеріалу, навіть якщо ціна його буде трохи вищою, ніж іншого насіння.

Насіння озимого ячменю з кращими характеристиками завжди можна купити в спеціалізованій компанії «Седна-Агро».

У нашому каталозі представлене тільки найкраще насіння озимого ячменю. Дивіться наш каталог, вибирайте, дзвоніть і замовляйте бажаний товар в бажаній кількості.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення