Табу протруйник ціна

Багато фермерів, які прагнуть підвищити врожайність своїх полів, готові вдатися до різних препаратів, як наприклад, Табу - протруйник, ціна якого дозволяє окупити препарат максимально ефективно. Дана категорія засобів для захисту рослин застосовується на насінні сільгосп культур ще до початку посіву. Таким чином, концентрат на основі суспензії з високоактивних речовин усуває шкідливий вплив комах на рослини. Діюча речовина, імідаклорід, вражає нервову систему комах, коли ті починають харчуватися листям і корінням оброблених рослин. Найбільш ефективно протруйник Табу за оптимальною ціною працює на буряках. Крім неї, даним препаратом обробляють пшеницю, соняшник і кукурудзу.

Табу протруйник цінаПротравлення насіння здійснюється на спеціальних заводах відповідно до їх методиками. На офіційному сайті «Седна-Агро» Ви можете дізнатися більше про склад і умови зберігання засобу. Також у Вас є можливість ознайомитися і з іншими протруйниками, крім Табу. Ціни на всю продукцію можна уточнити у менеджера компанії по телефону. Наша компанія може запропонувати широкий асортимент різних речовин, які покликані підвищувати врожай і якість рослинної продукції. Всі препарати проходять перевірку якості і є безпечними для споживачів. В одній категорії цін ми пропонуємо не тільки протруйники Табу, але також гербіциди, регулятори росту, фунгіциди та багато іншого. Наші фахівці розміщують всю основну інформацію про товар на сайті «Седна-Агро».

Якщо Ви хочете отримати високий урожай, незалежно від якості ґрунту навіть в сухий період, рекомендуємо Вам Табу - протруйник, ціна якого відповідає своїй ефективності. Даний засіб усуває паразитів, грибок і комах, які можуть нашкодити врожаю. При цьому препарат не відбивається на споживачах, що перевірено інспекцією. Щоб дізнатися вартість засобів, дзвоніть нам за телефоном.

Замовляйте також оброблені добірні насіння для розсади. У каталозі компанії є насіння багатьох основних сільгосп культур. За допомогою наших засобів, в тому числі і протруйника Табу, Ви можете знизити ціну на продукти Вашої ферми і надати українцям безпечні рослини.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення