Август протруйники

Кожен, хто займається землеробством, знає, що турбота про полях починається з того дня, коли Ви тільки сієте зерно. Вибір здорового насіння, які зберігалися в сприятливих умовах, дозволяє максимально використовувати землю. Серед засобів, які допоможуть Вам скоротити втрати, можна виділити «Август». Протруйники такого роду застосовуються ще до посівів. Ними обробляють свіже насіння, щоб вони не загинули під впливом хвороботворних мікроелементів. Також даний засіб відлякує паразитів від рослини, поки воно не доростає до того стану, коли імунітет паростка дозволяє впоратися з нападом комах. Протруйник «Август» не є єдиним у своєму роді, але наша компанія включила його в список свого асортименту завдяки ефективності.

Август протруйникиЗа рахунок того, що б завдасте препарат на насіння ще до посіву, Ви зможете заощадити на різних захисних засобах після того, як паростки зійдуть. Це також дозволяє скоротити обсяги хімічних речовин, які впливають на розвиток рослин. Протруйники, в тому числі і «Август», міцно кріпляться в зовнішній оболонці насіння. Завдяки цьому засобу чи не порушать їх внутрішню структуру.

В асортименті нашої організації Ви можете знайти кілька варіантів хімічних препаратів, які можна використовувати для обробки насіння. Залежно від діючої речовини в складі протруйника «Август» змінюється і ефективність засобу на різні види рослин. Рекомендуємо ближче ознайомитися з концентратами ще до покупки.

Завдяки зручному каталогу на офіційному сайті наші клієнти можуть вивчити механізм дії препарату, в тому числі і «Август». Протруйники мають рекомендації до застосування, тому слід звіряти свої дії з інструкцією, щоб грамотно розпорядитися засобом.

Протруйники серії «Август» представлені в нашому каталозі в різному обсязі і з різним складом. Кожне засіб найбільше ефективно для обробки певних рослин. Співробітники «Седна-Агро» допоможуть Вам з вибором, нададуть повну інформацію про товари і займеться доставкою Вашого замовлення. Завдяки тому, що наша компанія об'єднує безліч підприємців сільгосп промисловості, ми можемо допомогти молодим підприємцям, надати капітал і засоби захисту рослин та багато іншого. Вибирайте відповідний препарат із серії протруйників «Август» і оформляйте замовлення по телефону, який розміщений на нашому офіційному сайті.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення