Регулятори росту Байєр

Регулятори росту БайєрБудь-яке підприємство, яке займається вирощуванням харчових культур, зацікавлене в тому, щоб збільшити швидкість їхнього зростання і їх кількість, адже саме від цього залежить і прибуток підприємства. І в цьому Вам зможуть допомогти спеціальні регулятори росту Байєр, які добре зарекомендували себе на ринку рослинництва.

Компанія Байєр (регулятори росту та інші товари) є світовим лідером у виробництві цілого ряду спеціалізованих товарів, і рослинництво є одним з основних напрямків компанії. Тому будь-яке підприємство, яке може дозволить собі їх товари, не відмовиться від цього. А так, як наша компанія виступає одним з імпортерів їх товарів в Україну, то у нас Ви знайдете всі необхідні регулятори росту від Байєр, і зможете отримати їх за незавищеною ціною.

Регулятори росту Байєр представлені у вигляді відразу декількох товарів, які мають різні діючі речовини і сферу використання. Тому Ви зможете вибрати оптимальний варіант для Вашої ситуації і замовити його у нас в необхідному обсязі.

Навіть від Байєр регулятори росту мають цілий ряд особливостей щодо використання, наприклад, слід чітко притримувати температурного режиму від +15 до +30 градусів за Цельсієм, щоб дія речовини була успішною. Також слід використовувати його з точним дотриманням норми поливу, який зазвичай становить від 100 до 400 літрів активної речовини на гектар, але кількість повинна визначатися і обладнанням, яке Ви використовуєте для цього.
    
Купити у нас регулятори росту фірми Байєр можна навіть в значних обсягах, тому Ви зможете відразу отримати у нас необхідну кількість цієї речовини для обробки всієї Вашої території. І таке може запропонувати всього пара компаній в Україні, включаючи нашу.
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення