Насіння кукурудзи соняшнику сої

Насіння кукурудзи соняшнику соїНасіння кукурудзи, соняшнику, сої
, пшениці, вівса, гороху, а також овочів і буряка є першою і складно щаблем розвитку рослинництва. Завдяки сучасним технологіям зрошення, хімічних засобів і досвіду багатьох поколінь ми можемо отримувати до 70% врожаю від посіву. Однак для досягнення таких результатів необхідно знати. Як правильно обробляти насіння кукурудзи, сої та соняшнику і як за ними правильно доглядати вказано на нашому сайті. Також Ви тут можете ближче ознайомитися з каталогом речовин із захисту рослин.

Наша компанія є офіційним дистриб'ютором іноземних компаній з усього світу по виробництву інсектицидів, гербіцидів та інших препаратів, спрямованих на знищення шкідливих організмів, які негативно відбиваються на врожаї з насіння кукурудзи, соняшнику та сої. Українські аграрники відгукуються про представлених товарах, як про ліки від паразитів, бур'янів і хвороб. Так як кожен сорт має свої терміни посадки, зростання і плодоношення, відповідно, і критичні періоди, які загрожують здоровому розвитку рослин, вони переживають в різний час. Характеристики надаються до продажу насіння сої, соняшнику та кукурудзи можна знайти під рубрикою КАТАЛОГ.

З компанією співпрацюють найбільші представники агробізнесу в Україні. Принципи «Седна-Агро» призвели до того, що наші клієнти випускають у продаж споживачеві тільки високоякісні крупи і продукти харчування. Завдяки нашій технології обробки насіння кукурудзи, соняшнику, сої стають більш стійкі перед кліматичними перепадами температур, впливу збудників хвороб і комах.


Вибирайте різні способи оплати і підписуйтесь в програму з авалювання векселів, щоб не зупиняти процес рослинництва. Ви можете зв'язатися з нами по телефону, щоб замовити насіння різних видів соняшнику, сої або кукурудзи в Україні по самим прийнятними цінами.
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення