8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди першого весняного свята – Міжнародного жіночого дня 8 Березня!

8 березня 2017 року 8 березня

Недарма це свято відзначають навесні: воно стало незаперечним символом року, що уособлює найсвітліші надії на зміни, коли стають теплішими взаємини людей, народжуються грандіозні плани і нові мрії.   Все, що поєднує в собі  Жінка - любов, краса, ніжність, доброта, гармонія, - розквітає в цей чудовий день, зігрітий усмішками, подарунками та квітами.

Любі жінки! Ви – початок всіх основоположних цінностей: життя, любові, весни. Теплом своїх сердець, любов'ю, терпінням і вірністю ви оберігаєте рідних і близьких, поєднуючи в собі водночас ніжність і наполегливість, мудрість і вічну молодість. Бути жінкою в сучасному світі надзвичайно складно й відповідально. Ви народжуєте дітей, хвилюєтесь за їхні долі,  дбаєте про затишок у домівках, надихаєте на нові звершення, спонукаєте чоловіків до високих і шляхетних вчинків. Дякуємо вам за вірність і доброту, терпіння й віру, милосердя та розуміння, турботу й підтримку, ніжність і кохання!

Бажаємо всім вам радості, здоров’я, щасливої долі, достатку, миру й злагоди!

Нехай з новою весною у ваші домівки прийдуть щастя і любов!

Нехай легкими будуть ваші думки, добром та здоров’ям повертаються вам усі ті благодіяння, якими ви наповнюєте навколишній світ!

Нехай вам повсякчас таланить на однодумців, колег, доброзичливих, порядних людей, які сповнюватимуть ваше життя яскравими, теплими подіями, множитимуть успіхи та додаватимуть джерельної снаги в ім’я творення добробуту рідного краю і його людей!

З повагою,
Генеральний директор ТОВ «Седна-Агро»
та чоловічий колектив компанії
Олег Яровий

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення