Наша продукція

Засоби захисту рослин

Будьте впевнені, Ви приймаєте вірне рішення та отримаєте більший врожай, скориставшись засобами захисту рослин, представленими у нас. Ви маєте зможу використати потенціал Вашої культури з точки зору здоров'я та росту, а разом з цим, бути максимально успішним.

Наші продукти забезпечують не лише захист рослин, вони також надають додаткові переваги, серед яких: підвищена врожайність, підвищена стійкість до стресу, підвищена якість продукції, підвищена ефективність виробництва.

Отримайте більше від своєї землі, разом з "Седна-Агро"!

 

Насіння сортів та гібридів

Відомо, що потенціал врожаю, насаперед залежить від використаного насіннєвого матеріалу, тобто найголовніше – це якісне насіння з високим генетичним потенціалом. Наша продукція повністю відповідає стандартам як ГОСТ, так і ISTA. За показниками схожості ці стандарти навіть перевищуються на 5-10%. Ми пропонуємо нашим партнерам технології перевірених компаній, з якими працюємо не один рік. Ми постійно перебуваємо в тісному контакті з нашими клієнтами, ми пропонуємо найкраще і несемо за це відповідальність!

Крім того, ми пропонуємо нашим партнерам додаткові переваги. Покупці нашого насіння мають можливість придбати разом з насінням ще й якісні препарати для захисту рослин та мікродобрива за зниженою ціною. Також ми забезпечуємо постійну консультаційну підтримку наших партнерів, надаємо чіткі інструкції та рекомендації, дотримання яких гарантує високий врожай.

 

Добрива (позакореневе підживлення)

Головними чинниками, які сьогодні спонукають вітчизняних аграріїв застосовувати мікродобрива, є низький вміст або дефіцит доступних рослинам мікроелементів, викликаний браком виробництва та внесення органічних добрив.

На протязі останнії років, вітчизняні аграрії впроваджують у свої технології високопродуктивні гібриди та сорти сільськогосподарських культур, фізіологія мінерального живлення яких потребує застосування повного й збалансованого мінерального живлення, адже для отримання високої продуктивності сільськогосподарських культур потрібно обов’язково застосовувати позакореневе підживлення мікродобривами.А наша продукція повністю відповідає нормативам європейських стандартів якості та екологічності.

Ми раді запропонувати Вам широкий асортимент продуктів: найкращі добрива світових лідерів у виробництві мінеральних добрив.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення