Історія

Компанія ТОВ «Седна-Агро» розпочала свою діяльність в 2004 році з маленької сімейної компанії, та з часу започаткування пройшла великий шлях становлення й розвитку.

Вже за перший рік існування, компанія зарекомендувала себе надійним партнером як для своїх клієнтів -  аграріїв, так і для компаній - постачальників продуктів й послуг, серед яких були такі світові лідери агробізнесу, як: компанії Bayer, Syngenta, Unifer, Euralis, Pioneer, Dupont, Summit-Agro Ukraine та ін. Відданість справі, вірність принципам та наполеглива, щоденна праця не пройшли непоміченими:

2005 рік - ТОВ «Седна-Агро» отримала відзнаку німецької компанії Bayer «Золотий росток» та була названа  відкриттям року.

2006 рік - нагорода від швейцарської компанії Syngenta - золота медаль «За надійність у бізнесі».

2009 рік - німецька компанія-виробник Unifer відзначила ТОВ «Седна-Агро» нагородою за надійне партнерство та успішний професійний розвиток «Чемпіон росту».

2010 рік – закінчено будівництво сучасних складських приміщень, які розташовані в центрі аграрної та логістичної частини країни - на перетині 4-х областей.

2011 рік – поблизу Умані відкрито спільний проект з компанією Bayer -  «Байєр Агро Арена», який став освітньо - практичним осередком передових інноваційних технологій для товаровиробників Черкаської, Кіровоградської, Київської, Вінницької, Миколаївської та інших областей.

2012 рік – завершено будівництво надсучасного 3-поверхового офісу компанії, баварський стиль якого став справжньою окрасою міста.

2013 рік - за ініціативи ТОВ «Седна-Агро» та її активної участі створено Асоціацію дистриб’юторів пестицидів та насіння, завданням якої стала боротьба з фальсифікатом та недобросовісною конкуренцію на аграрному ринку України та охопила 14 областей.

2015 рік  – ТОВ «Седна-Агро», як єдиний в Україні дистриб’ютор пестицидів, отримує сертифікат, що підтверджує відповідність системи менеджменту якості міжнародному стандарту ISO 9001:2008.

2016 рік – поблизу м.Умань почав повноцінно функціонувати ще один навчально-практичний полігон  - Sedna Smart Field, на якому представлені лінійки гібридів (кукурудзи, соняшнику, озимого ріпаку, сорго та ін.) й сортів (озимої пшениці, озимого ячменю, сої, гороху та ін.) всесвітньо відомих компаній. Основні партнери: насіннєвий - Euralis, хімічний  - Summit-Agro Ukraine, листкове живлення – Unifer.

2017 рік – ТОВ «Седна-Агро» відкриває ще один напрямок діяльності  - зернотрейдинг, що дало змогу нашим клієнтам отримати доступ до міжнародних трейдингових контрактів та додаткових фінансових інструментів.

Ринок змінювався, а з ним змінювались і ми, аби наші клієнти отримували якісний товар, найкращий сервіс, комфортні умови партнерства, комплексні інноваційні рішення від посіву й до реалізації готової продукції.

Далі буде…

Кар'єра

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення