Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Зерносушарки на зрідженому газі


Заслуженою популярністю користуються сьогодні зерносушарки на зрідженому газі. Використання обладнання на зрідженому газі дозволяє дійсно істотно економити на дорогих енергетичних ресурсах. Вартість зрідженого газ відносно стабільна, а використовувати його просто і зручно.

Зерносушарки на зрідженому газіНа зрідженому газі зерносушарки працюють не менш ефективно, ніж на більш звичному паливі, таке обладнання надійно в постійній експлуатації. Наші зерносушарки відповідають параметрам технології і тому використовувати їх вигідно і зрозуміло безпечно. Прийміть рішення використовувати зерносушарки на зрідженому газі і про власний вибір Ви не пошкодуєте.

Сьогодні багато підприємств здійснюють розрахунки щодо використання різних видів палива і приходять до висновку, що зріджений газ є найкращим варіантом. Якщо Вам необхідна деталізована консультація щодо зерносушарок на зрідженому газі, фахівці підприємства зрозуміло Вам її нададуть. Устаткування на рекомендованому паливі експлуатується сьогодні чи не повсюдно, переваги його використання Вас не розчарують.

Купуйте на зрідженому газі зерносушарки і Ви зможете використовувати ресурси власного підприємства раціонально. Якщо Вас турбують нюанси використання представлених зерносушарок, телефонуйте в підприємство вже зараз. Досвідчені співробітники дадуть відповідь на питання, що хвилюють і допоможуть прийняти зважене рішення. Ми надаємо виключно перевірене і якісне обладнання, тому що дорожимо довірою тих замовників, які вибрали наше підприємство.

Зацікавили зерносушарки на зрідженому газі? Ми рекомендуємо зерносушарки, ціни яких адекватні, а використання дійсно раціонально.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення