Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Насіння соняшнику оптом

Вирощування овочів, фруктів і безлічі інших культур вимагає цілого ряду додаткових товарів, серед яких будуть не тільки добрива і засоби від шкідників, але також і насіння (соняшнику оптом можна купити саме у нас). І все це можна знайти як на стихійних ринках, так і у великих компаній постачальників, але ми рекомендуємо Вам користуватися тільки послугами перевірених фірм.

Насіння соняшнику оптомЯкщо Ви вирішите купити оптом насіння соняшнику, то наша компанія може допомогти Вам у цьому, запропонувавши велику кількість сортів від відразу декількох провідних виробників. Тому Ви можете вибрати кращий товар, виходячи не тільки з ціни, але також і з їх смакових якостей і інших особливостей, так як вибір буде дійсно широким. А якщо Ви не вирішили, яке насіння оптом (соняшник) придбати, то наш співробітник може провести для Вас комплексну консультацію з цього питання.

Якщо Вам необхідні якісні насіння соняшнику оптом, то у нас Ви знайдете товари, які придатні як для видобутку олії, так і для безпосереднього вживання в їжу після прожарювання. Тому до нас звертаються за цим товаром як приватні клієнти, так і великі компанії.

Хоч насіння соняшнику оптом і пропонує відразу безліч компаній, але у нас Ви можете знайти дійсно широкий вибір товарів за доступними цінами, що якісно вирізняє нас серед конкурентів на ринку. А так, як ми не обмежуємося лише плодами соняшнику, пропонуючи відразу безліч культур, то клієнти часто звертаються до нас з комплексними замовленнями.

Звичайні насіння від соняшника оптом користуються неймовірною популярністю у нас в країні, чому сприяє і сприятливий клімат. Тому Ви легко зможете почати їх вирощування навіть без особливих навичок.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення