Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Насіння кукурудзи купити оптом

Вирощування різних культур для харчової промисловості - це завдання, яке вимагає цілого ряду обладнання і різних товарів. І якщо Ви зацікавлені в тому, щоб виростити соняшники, кукурудзу, пшеницю або інші рослини на своєму підприємство, то у нас Ви зможете насіння (кукурудзи) купити оптом. І їх різноманітність дозволить Вам вибрати оптимальний варіант виходячи з відразу декількох особливостей.

Насіння кукурудзи купити оптомНаша компанія «Седна-Агро» спеціалізується на постачанні та виробництві товарів із захисту рослин і їх вирощування. Тому у нас Ви можете знайти не тільки добрива або інші хімічні засоби, але також і купити оптом насіння кукурудзи, ячменю і багатьох інших культур. А так, як ми постійно намагаємося розширювати свій асортимент, то навіть серед цих товарів Ви знайдете десятки позицій від різних виробників.

Якщо Ви хочете насіння кукурудзи купити оптом, то Ви легко можете зробити це у нас, адже єдине, що Вам необхідно зробити - це вибрати товар в каталозі і зателефонувати нам, щоб домовитися про його постачання точно в термін.

Для того, щоб купити насіння кукурудзи оптом у нас, Вам не доведеться витрачати безліч часу на тривале оформлення і чекати поставок тижнями, так як ми цінуємо час наших клієнтів і розуміємо важливість своєчасної доставки. Тому Ви можете звернутися до нас з практично будь-яким замовленням і отримати його точно в обумовлений термін, незалежно від складності та обсягу замовлення.

Хоч ми і готові запропонувати купити насіння для кукурудзи оптом, але цей товар лише один з багатьох в асортименті, а повний список Ви можете знайти прямо на сайті, або дізнатися у нашого співробітника.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення