Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Моніторинг полів

Моніторинг полівЯкщо Ви займаєтеся професійною роботою, пов'язаної з посівом і врожаями, то напевно знаєте, наскільки важливим є своєчасне виявлення будь-яких проблем. Тому багато фермерів користуються кожною можливістю своєчасного моніторингу полів, якщо вона випадає. Саме ця послуга дозволить Вам своєчасно вносити будь-які поправки до стану врожая, якщо це можливо.

Наша компанія є однією з небагатьох, хто пропонує якісний моніторинг полів. І дана послуга проводиться не за допомогою особистої присутності наших співробітників або використання аерозйомки, а завдяки якісним фотографіям з супутника. Тому Ви можете розраховувати тільки на високо-технологічну підтримку з нашого боку. І отримана інформація з моніторингу полів буде максимально точною.

Якщо Вам потрібно провести моніторинг полів, то наша компанія «Седна-Агро» здатна запропонувати Вам цілий комплекс якісних послуг і товарів. Тому ми пропонуємо Вам можливість відразу замовити все необхідне, щоб забезпечити своєму підприємству максимальну ефективність.

У нашому асортименті Ви знайдете не тільки послуги з проведення моніторингу в полях, але також і можливості отримання якісних товарів. Наприклад, у нас є цілий ряд засобів для захисту рослин, а також ми займаємося поширенням насіння. Таким чином, ми можемо забезпечити всім необхідним навіть тільки що сформоване підприємство, яке спеціалізується на вирощуванні врожаю.

Хоч ми і не єдині на ринку, хто пропонує проведення в полях моніторингу, але якщо Ви звернетеся до нас, то можете бути впевнені в тому, що якість наших послуг буде дійсно високою.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення