Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Купити Вуксал


Той, хто хоч раз займався вирощуванням рослин знає, наскільки важливо використовувати добрива і правильно доглядати за ними, адже саме це і сприяє їх значному зростанню. Тому ми пропонуємо Вам купити Вуксал та інші корисні речовини, які Ви можете знайти в асортименті нашого підприємства.

Ми є офіційними дистриб'юторами відразу декількох компаній з-за кордону, серед яких є німецька, швейцарська та навіть японська продукція. Тому Ви зможете легко знайти і купити у нас Вуксал, який відповідає всім міжнародним стандартам і є відмінним мікродобривом. Тому він затребуваний серед самих різних підприємств і покупців. І ми готові запропонувати Вам добриво Вуксал купити по одній з найбільш оптимальних цін на ринку.

Для того, щоб у нас купити Вуксал, Вам потрібно лише подзвонити нам, або написати на електронну пошту, після чого ми зв'яжемося з Вами самостійно для уточнення всіх деталей майбутнього замовлення.

Купити ВуксалПерш, ніж купувати Вуксал або інші мікродобрива, Вам варто переконатися в тому, що цей товар саме те, що підійде Вам найкраще, а не зашкодить рослинам або буде безрезультатним. І якщо Ви займаєтеся такою покупкою вперше, то наші співробітники можуть допомогти Вам з вибором товару, пропонуючи саме таке добриво, яке підійде для Ваших цілей найкраще.

На відміну від більшості добрив, якщо Ви купите Вуксал, то оціните, що воно стійке до висихання і змивання, а його проникнення відбувається лише поступово, що є значним плюсом. Це добриво має унікальний принцип дії, який значно підвищує ефективність вирощування рослин, тому дана покупка є привабливим варіантом.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення