Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Купити азотні добрива в Україні

Використання добрив є досить поширеним способом для того, щоб значно підвищити ефективність врожаїв. І якщо раніше для цих цілей використовувалися найпримітивніші варіанти, то сьогодні Ви можете купити азотні добрива (в Україні), які дають неймовірні результати, а їх використання досить просте.

Купити азотні добрива в УкраїніЯкщо Ви професійно займаєтеся вирощуванням овочів, ягід або деяких фруктів, то можна домогтися значного підвищення врожаю, якщо купити добрива азотні в Україні. І зробити це Ви зможете завдяки нашій компанії, яка спеціалізується на товарах для захисту рослин і насіння як під час їх посадки, так і після цього. А пропозиція купити добриво азотне (Україна) є одним з найбільш популярних в нашому каталозі.

Для того, щоб купити азотні добрива в Україні, Вам необхідно лише вибрати відповідний товар в каталозі і зателефонувати нашому співробітнику. А після цього Ви зможете обговорити з ним деталі поставки та отримання товару, а також задати будь-які питання, що цікавлять щодо даної продукції.

Одна з головних причин, чому у нас хочуть купити саме азотні добрива (Україна) в тому, що вони підходять практично до будь-якого грунту, але саме вміст азоту в ґрунті повинно впливати і на порції даного товару. Тому ми радимо Вам ретельно прочитати інструкцію і використовувати товар керуючись саме нею, так як при неправильної дозування ефекту може не бути, або він тільки зашкодить рослинам.

Хоч ми і пропонуємо купити азотне добриво в Україні, але це лише один з багатьох товарів в нашому каталозі, який Ви знайдете прямо на сайті з повною інформацією про кожного з них.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення