Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Кукурудза силос купити


Кукурудза силос купитиВелика рогата худоба, як і більшість інших сільських тварин, досить невибаглива в їжі, але вона обов'язково повинна бути природного походження, а також містити необхідну порцію вітамінів і корисних речовин. І, щоб добитися подібних результатів, існує силос кукурудза, купити який Ви зможете у нас.

Якщо Ви тримаєте будь-яких тварин у великому обсязі, будь це птахофабрика або молочна ферма, Вам може знадобиться купити силос (кукурудза), який відмінно впливає на травлення тварин. Саме завдяки використанню подібного корму, Ви можете ефективно змішувати його з більш сухими варіантами, без шкоди для здоров'я птахів або тварин. А купити силос кукурудзяний Ви можете в будь-який сезон року, навіть якщо це зима.

Якщо Вам потрібно кукурудза силос купити, то наша компанія запропонує Вам декілька варіантів такого корму за оптимальними цінами. Таким чином, Ви зможете забезпечити своє підприємство якісним продуктом в будь-якому необхідному обсязі.

Виробництво кукурудзяного силосу (купити) - це не простий процес, що вимагає комплексного підходу і відбувається в кілька етапів. І якщо компанія виконує всі роботи відповідно до вимог, то отриманий продукт буде соковитим і якісним, що є дуже важливою особливістю даного товару. Саме соковитість цього виду корму цінується вище за все, адже він замінює тваринам траву і свіжу рослинну їжу.

Для того, щоб купити силос кукурудзяний, Вам необхідно лише зв'язатися з нашим співробітником і він повідомить Вам всі деталі майбутнього замовлення, а також відповість на всі питання, які у Вас виникнуть, щодо товару. Наприклад, у нас часто дізнаються, який вид силосу підійде краще для певної ситуації і яка його кількість може знадобитися.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення