Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Добриво Вуксал


Виростити навіть найпростішу рослину - це завдання, яке вимагає навичок деяких засобів, але якщо з першим Ви повинні впоратися самостійно, то в другому можете покластися на нас. І один із засобів, що значно Вам допоможе - це добриво Вуксал, і його Ви легко зможете знайти в нашому асортименті, зайшовши у відповідний розділ.

Для того, щоб придбати добрива марки Вуксал, Вам варто спершу переконатися, що це саме той товар, який Вам необхідний. І хоч він виробляється в Німеччині, але ця суспензія розрахована на використання з зерновими культурами, тому її варто використовувати саме в цьому випадку. І якщо робити все згідно з інструкціями, то Ви зможете значно збільшити Ваш урожай, без особливих змін технічного процесу. Єдине, що потрібно додати - це добрива Вуксал.

Ви можете легко купити добриво Вуксал, яке підходить для всіх основних зернових і бобових культур, але якщо Вам потрібні й інші засоби, то у нас знайдуться і інші види добрив. Таким чином, Ви можете підібрати кращий варіант для будь-якої культури, якщо звернетеся до нас.

Добриво ВуксалНаша компанія «Седна-Агро» спеціалізується на самих різних товарах для рослин і насіння, а за довгі роки роботи ми встигли налагодити стабільні відносини з компаніями-виробниками по всьому світу. Тому Ви можете звернутися до нас, якщо хочете купити німецький «Вуксал», швейцарську «Сингента» та будь-які інші товари для даної сфери.

Ми комплексно підходимо до роботи з кожним клієнтом, тому Ви можете розраховувати на нашу допомогу у Вашому виборі та купівлі відповідних добрив або інших товарів. А для того, щоб купити Вуксал, Ви можете просто подзвонити і повідомити співробітнику всю необхідну інформацію.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення