Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Зернотрейдінг

ЗернотрейдінгМало хто фермери в Україні користуються перевагами сучасного зернотрейдінгом. Саме обмін дозволяє розширити можливості своїх полів без великих витрат. Також Ви можете випробувати властивості своїх і чужих зерен на посів, щоб оцінити якість врожаю. Для того, щоб провести процедуру по зернотрейдінгом швидко і надійно, існує наша організація. Наша фірма являється посередником між партнерами з усієї України. Завдяки тому, що в асортименті нашої компанії зібрана велика кількість товарів і послуг для сільського господарства, початківці фермери можуть швидко знайти все, що їм необхідно. При цьому ціни на товари і послуги залишаються доступними. Наші партнери, які займаються зернотрейдінгом, нерідко досягають максимальних результатів на професійній ниві і виходять на міжнародний ринок.

Якщо Ви є підприємцем у сфері рослинництва, зернотрейдінг може стати таким собі трампліном на шляху Вашого професійного розвитку. Рекомендуємо звернути увагу на спеціальні пропозиції від партнерів нашого підприємства і зважити переваги обміну зерна для посівів.

У Вас є можливість також дізнатися більше про умови оплати і доставки товарів в рамках зернотрейдінгу. На офіційному сайті опублікована вся необхідна інформація. Також Ви можете зв'язатися з нами по телефону, номер якого вказаний на екрані.
Якщо Ви турбуєтеся про результат перших посівів, зверніться в нашу компанію, щоб спробувати сучасний зернотрейдінг. З матеріалами наших партнерів Вам не доведеться витрачати час на відсів пошкоджених зерен і удобрення грунту. Просто посійте перевірене зерно і збирайте урожай. 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення