Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Зерно пшениці оптом

Зерно пшениці оптомДалеко не кожен молодий підприємець може надати споживачеві і партнеру конкурентоспроможний продукт. З цієї причини самим раціональним рішенням є вибір високоякісного зерена оптом пшениці від виробника. Замовити всі необхідно для початку сезону Ви можете по телефону.

Якщо Ви шукаєте дійсно якісний матеріал для посіву, зерно пшениці оптом від виробника може вирішити всі Ваші проблеми з прибутком і урожаєм. Для цього достатньо лише зв'язатися з нами за номером, який вказаний на офіційному сайті компанії.

Наша компанія надає широкий вибір серед сільгосп культур. Наші партнери займаються виготовленням кормів, продуктів харчування і сировини для харчової промисловості. Так як наші постійні партнери працюють одночасно і з споживачами, і з партнерами по бізнесу, від них чекають високі результати якості і постійне постачання продуктів. Щоб бути незалежним від погодних умов та інших обставин, вони звертаються до нашого виробнику і замовляють оптом зерно пшениці, горох, кукурудзу та інші насіння, які затребувані на українському ринку. Таке рішення забезпечує високий урожай і особливі характеристики рослин. Варто також відзначити, що замовляти оптом зерна вітчизняної пшениці у виробника безпосередньо вигідно. Ми оперативно приймаємо замовлення і надаємо доставку. Вибирайте тільки те насіння, яке Вам пропонують з сертифікатом якості. Цей документ підтверджує безпеку і користь продукту, який Ви будете збирати в урожай. На офіційному сайті нашої компанії Ви можете ознайомитися з основними відмінностями доступних сортів рослин, щоб зробити правильний оптом вибір зерна пшениці.

Просто зв'яжіться з нами за номером, який вказаний на офіційному сайті компанії і здійсните замовлення на сертифіковане зерно пшениці. Оптом продукція наших партнерів реалізується за вигідною вартості і з доставкою. 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення