Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Зерно пшениці оптом ціна

Зерно пшениці оптом цінаНе кожному підприємцю вдається купити зерно пшениці оптом за вигідною ціною. Так як на сьогоднішній день аграрна промисловість в Україні стає все більш і більш прибутковою, в сферу приходять нові люди, яким належить зіткнутися з нелегкими випробуваннями в перші роки роботи. Крім того, що вони повинні будуть знайти партнерів і споживачів своєї продукції, також важливо мати можливість зібрати конкурентоспроможний урожай. Якщо Ви купіть оптом якісне зерно пшениці за помірною ціною, вже в перший сезон роботи на полях Ви зможете обійти підприємців і скласти конкуренцію досвідченим фахівцям.

Рекомендуємо вибирати тільки матеріали від великих постачальників. Приватні підприємці не можуть надати великі обсяги насіння, а якість товару може не відповідати ціні. Довіртеся професіоналам, нададуть дійсно якісне зерно пшениці оптом, ціна якого буде відповідати якості.

Пропонуємо Вам ознайомитися з асортиментом нашої компанії на офіційному сайті. Наше підприємство є посередником між різними представниками сільського господарства. Завдяки нашій діяльності фермери можуть не турбуватися про спеціальне обладнання та засоби захисту зерна пшениці. Ціна на замовлення оптом насіння для посівів від наших партнерів значно нижче, ніж де-небудь ще. Ви також можете замовити горох, соняшник і нут. Останній вид рослин є спорідненим до гороху, проте боби нуту мають свої унікальні властивості. Він також популярний на міжнародному ринку. Крім насіння гороху Ви можете оптом закупити зерно пшениці за цінами, доступними навіть починаючим підприємцям, а також препарати для захисту рослин від захворювань. Щоб зробити замовлення, вивчіть каталог компанії і зв'яжіться з нами.

На сайті компанії докладно описані характеристики доступних товарів. У Вас є можливість порівняти їх і замовити по телефону зерно пшениці оптом. Ціна замовлення обговорюється з кожним клієнтом індивідуально. Просто наберіть номер, який вказаний на сайті компанії, щоб зв'язатися з нами.


 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення