Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Види мінеральних добрив

Види мінеральних добривНаша компанія з продажу насіння та засобів захисту рослин готова представити на вибір один з видів мінеральних добрив, які можна замовити від наших партнерів. Всі представлені в каталозі кошти абсолютно безпечні в вирощуванні сільськогосподарських культур. Споживання оброблених рослин в їжу не шкодить споживачам, що високо цінується клієнтами нашої компанії. Ви можете стати одним з них, якщо виберіть серед доступних видів представлених мінеральних добрив саме той, який підходить саме Вам.

В асортименті нашого підприємства представлені різні види мінеральних добрив як універсальні, так і для окремих видів культур. У Вас є вигідна можливість зробити замовлення на доступні в каталозі матеріали і почати збирати багатий урожай вже в цьому році. Рекомендуємо звернути увагу і на доступні способи оплати, які можливі в нашій компанії.

Ви можете здійснити замовлення по телефону і отримати доставку препарату в будь-якому обсязі в будь-яке місто України. Ідеально добрива підходять для сільського господарства будь-якого виду. У складі мінерального добрива можна знайти найефективніші мікроелементи, що дозволяє засобу сприяти активному росту насіння. Наші представники та виробник рекомендують ретельно дотримуватися інструкції по використанню кожного виду мінерального добрива, щоб розкрити повний потенціал поля і убезпечити споживачів від будь-яких ризиків. У нашому асортименті присутні і інші розчини, які сприяють активному розвитку культур. Також на нашому сайті можна придбати перевірені насіння для посівів і навіть домовитися про оформлення векселя на покупку препаратів протягом року. Ми підтримуємо сільськогосподарські підприємства України і сприяємо розвитку Вашої сфери.
Телефонуйте за номером, який вказаний на офіційному сайті підприємства, щоб дізнатися більше про те, які види мінеральних добрив краще вибрати саме для Вас і яка ціна продукції. Ми надаємо доставку по всій Україні.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення