Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Вартість мінеральних добрив

Вартість мінеральних добривБагато клієнтів нашої організації, які працюють в сфері сільського господарства, не тільки відкривають для себе сучасні техніки обробки полів, але також вперше ознайомлюються з вигідними за вартістю мінеральними добривами, які призначені для спрощення роботи з насінням. Наприклад, сьогодні кожен початківець фермер знає про існування протруйників насіння зернових, які за ціною доступні для кожної приватної особи, а за рівнем користі не поступається класичним засобам захисту рослин. Однак далеко не всі вміють зробити правильний вибір серед мінеральних добрив за низькою вартістю.

Рекомендуємо уточнити інформацію про характеристики, ефективності та складі доступних в нашому асортименті речовин на нашому офіційному сайті. Уточнюйте вартість мінеральних добрив, щоб бути впевненим у вигоді покупки. Замовляйте доставку в Ваше місто і чекайте нового витка в розвитку Вашого бізнесу.

Існує хибна думка, яка не дозволяє людям повністю довіритися доступних засобів, так як вони вважаються неефективними. Однак наша компанія розподілила всі доступні мінеральні добрива не за вартістю, а за їх видами. Таким чином Вам буде легше зробити оптимальний вибір з максимальною користю для полів. У Вас є можливість заощадити на вартості добрив з мінеральними речовинами в складі без будь-яких ризиків. Для цього достатньо лише зв'язатися з нами по телефону.

Також в асортименті нашої компанії представлено і багато іншого обладнання, яке сприяє високому врожаю. Дізнавайтеся вартість мінеральних добрив для зернових насіння і починайте працювати з дійсно ефективними матеріалами для виходу на міжнародний ринок.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення