Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Сульфат магнію добриво для оз пшениці

Сульфат магнію добриво для оз пшениціОзима пшениця - дуже затребуваний продукт на українському ринку. Українці вирощують її століттями; але чи все нам відомо про добрива для такої важливої ​​культури? Фермери та вирощувачі пшениці щороку стикаються з різного роду нюансами, і, незважаючи на практику і певний стаж вирощування, не завжди знають, що робити. З тієї причини, що грунт, який засівається під злакові, не завжди буває досить поживним для їх зростання, тому грунтові потрібен мінерал Сульфат магнію (добриво для оз пшениці).

Підприємство «Седна-Агро» має в своєму асортименті кращі мінералізовані підгодівлі для озимої пшениці. Якщо Ви бажаєте збагатити грунт під пшеницю, Вам потрібно замовити оптову кількість Сульфат магнію (добриво для оз пшениці).

Максимальний урожай і його якість безпосередньо залежить від правильного харчування грунту в період зростання пшениці. Якщо Ви закупили сорти, які інтенсивно використовують корисні речовини з грунту, Вам потрібно замовити комплексне, високоефективне добриво - Сульфат магнію (добриво для оз пшениці).
Зауважимо, щоб виробити тонну врожаю, озима пшениця повинна використовувати 4-5 кг кальцію, 11-15 кг фосфору, до 6 кг магнію, 3-4 кг сірки, 240-250 г заліза, 75-80 г марганцю, 50 г цинку, 7-8 г міді і бору, 25-35 кг азоту, 22-26 кг калію. Щоб повноцінно наситити Вашу озиму пшеницю, Вам потрібен великий комплекс добрив. Щоб не купувати все мінерали окремо, придбайте Сульфат магнію (добриво для оз пшениці), який містить в собі всі ці компоненти.
Основними періодами для внесення даного добрива прийнято вважати основний обробіток грунту, додавання добрива під час посіву, а також внесення добрива в період вегетації. На першому етапі слід внести повноцінну дозу мінеральної речовини. Для досягнення гарної продуктивності врожаю, Вам потрібен Сульфат магнію (добриво для оз пшениці) а також інші добрива.
Наші фахівці скажуть Вам, які мінерали і добрива варто ще докупити. Якщо Вас цікавлять фази, при яких необхідна мінеральна обробка, дозування, виробник нашої продукції - всі питання можна задати по телефону. Купіть Сульфат магнію (добриво для оз пшениці) у нас, і Ви гарантовано отримаєте знижку.


 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення