Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Сульфат магнію добриво Алвернія ціна

Сульфат магнію добриво Алвернія цінаСульфат магнію (добриво Алвернія ціна) добре підійде не тільки для підживлення коренів овочевих рослин, його також можна використовувати як основне добриво грунту під рослини. Дане добриво можна вводити в грунт, попередньо розчинивши його у воді з іншими засобами захисту або добривами. Сульфат магнію має форму біло-прозорих маленьких кристалів, які швидкорозчинні у воді і відмінно приймаються рослинами.

Якщо Ви займаєтеся вирощуванням культур, які можуть відчувати дефіцит в добриві магнію і сірки, Вам терміново необхідно придбати Сульфат магнію (добриво Алвернія ціна). Добриво позитивно впливає на зростання рослин, насичує їх крохмалем, цукром, вітамінами D і С.

Застосовуючи дане добриво, Ви досягнете високих результатів врожайності Ваших плодово-овочевих культур. Томати та огірки, картопля і баклажани будуть насичені необхідними мікроелементами, стиглі плоди не будуть всередині порожніми або почорнілими. Забезпечте Вашим овочевим культурам стабільне зростання і захистіть їх від усіляких шкідливих факторів. Купуючи Сульфат магнію (добриво Алвернія ціна), Ви назавжди позбавитеся від проблеми раптового почорніння листя помідора і посухи огірків.
У зв'язку з тим, що Сульфат магнію (добриво Алвернія ціна) придбав високу популярність серед фермерів і сільських підприємств, компанія «Седна-Агро» пропонує закупити у нас необхідну кількість добрив, які стимулюють активне зростання, а також збагачують потрібними вітамінами і мінералами.
Сульфат магнію (добриво Алвернія ціна) в своєму складі має частки сірки, які допомагають культурам не відчувати дефіциту або нестачі даного елемента. Якщо Ви вирощуєте ріпак, помідори, цукровий буряк, зернові, картопля або кукурудзу, Вам необхідно придбати добрива, які багаті на магній.
Зателефонуйте на фірму «Седна-Агро» і поцікавтеся, яке добриво найбільш насичене елементами магнію і сульфату. Напевно, Вам порадять купити Сульфат магнію (добриво Алвернія ціна).

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення