Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Сульфат амонію добриво ціна

Сульфат амонію добриво цінаДобриво сульфат амонію (ціна) продається в Україні різних виробників, а також успішно реалізується і нашою компанією. Якщо Ви дійсно бажаєте співпрацювати з постачальником надійного і якісного товару, Вам необхідно звернутися в компанію «Седна-Агро».

Якість та оригінальність добрив - це найголовніше, що може бути для фермера, вирощувача пшениці та інших важливих сільськогосподарських культур. Неякісні, підроблені добрива не принесуть ніякої користі, а їх виробник не зможе Вам компенсувати Ваші збитки. Не варто ризикувати цілісністю свого врожаю, а краще купити сульфат амонію (добриво ціна) на фірмі «Седна-Агро».

Чому нас вибирає більшість? Наше підприємство поставляє з розвинених європейських країн найкращі сорти гібридів насіння, оригінальні протруйники і сертифіковані добрива. Всі товари проходять митний контроль і легально прибувають в Україну. Вам не варто боятися підробок, якщо Ви купуєте сульфат амонію (добриво ціна) у нас.
Якщо Ви вже стикалися з фактом шахрайства і обману, Ви втратили половину свого врожаю або взагалі не побачили результатів, які були обіцяні, Вам варто звернутися до фірми, яка продає продукцію з сертифікатами, що підтверджують її якість. Купуйте сульфат амонію (добриво ціна) у офіційного дистриб'ютора, компанії «Седна-Агро».
Ви вже чули про нашу компанію? Вам подобається наша продукція, і Ви бажаєте і далі співпрацювати з нами? Ми запропонуємо для Вас хороші знижки і зручні умови для подальшої співпраці. Ми - надійний постачальник, у якого можна безпечно купувати сульфат амонію (добриво ціна).

Хочете швидко і за прийнятною вартістю замовити сульфат амонію (добриво ціна)? Фірма «Седна-Агро» доставить Ваше замовлення до Вас додому, на підприємство або на Ваш об'єкт.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення