Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Пшениця оптом

Пшениця оптомЯкщо Ви жодного разу не купували пшеницю оптом для посіву, Ви багато чого втратили. Рекомендуємо випробувати на власному прикладі, яких результатів може досягти фермер навіть на перших роках свого професійного шляху з пшеницею, оптом яку можна замовити у постачальників спеціально для цих цілей. Зерна пшениці, які виводили наші численні партнери, мають унікальні властивості, які одночасно вигідні і Вам, і споживачеві.

Рекомендуємо вивчити всі характеристики товарів прямо на нашому сайті. Також у Вас є можливість порівняти різні сорти і замовити з доставкою тільки кращі. Вибирайте виключно сертифіковані матеріали для посівів, в числі яких є і пшениця, оптом. Це дозволить Вам співпрацювати з міжнародними партнерами по всьому світу.

В асортименті нашої компанії можна знайти багато різних товарів, які спрямовані на поліпшення роботи фермерів. Устаткування, добрива та багато іншого представлено в нашому каталозі за вигідною вартості. Крім імпортної продукції, ви можете також замовити товари українського виробництва. Головний критерій відбору товарів для нашого асортименту є їх користь. З цієї причини насіння оптом пшениці ми надаємо у великій різноманітності. Замовляйте оптом гібриди пшениці, які описані на нашому сайті. Вони більш стійкі до погодних змін, не піддаються впливу грибка і не залучають паразитів.

Не відмовляйте собі в кращих товарах. Просто зателефонуйте нам за номером, який вказаний на офіційному сайті компанії «Седна-Агро». Отримайте відповіді на всі ваші запитання, замовте насіння від таких рослин, як пшениця, оптом. 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення