Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Пшениця оптом ціна

Пшениця оптом цінаЯкщо Ви тільки почали займатися сільським господарством, рекомендуємо Вам придбати заздалегідь оптом пшеницю. Ціна товару невисока, а результат в кінці сезону окупить витрати на посів в будь-якому випадку.

У Вас є можливість порівняти характеристики різних сортів і гібридів рослин, в списку яких присутній і пшениця. Оптом ціна на доступні товари дуже вигідна для початківців фермерів, тому рекомендуємо скористатися шансом зібрати багатий урожай вже в перші роки роботи.

До нас звертаються не тільки підприємці, але також і великі компанії. Ми надаємо різні товари для представників сільського господарства України. В асортименті представлені вигідні за ціною насіння пшениці оптом, добрива, спеціалізоване обладнання та багато іншого. Завдяки нашу діяльність Ви можете не турбуватися про врожай, навіть якщо Ви тільки почали свій шлях. Партнери нашої компанії вже довели свою надійність на міжнародному ринку і надають дійсно якісні стійкі насіння пшениці. Оптом ціни на надані товари в нашому каталозі більш, ніж доступні, тому Ви можете випробувати досягнення сучасного сільського господарства на своєму прикладі без великих витрат.

Зверніть увагу на різноманітність нашого асортименту. Кожен постачальник пропонує свої насіння, які попередньо пройшли сортування, перевірку якості і навіть додаткову обробку, яка дозволить насінню швидко розвиватися і не піддаватися впливу паразитів і грибка. У Вас є можливість замовити у нас з доставкою і за доступною ціною оптом пшеницю для посіву.

Відкрийте для себе співпрацю з численними партнерами харчової промисловості - замовте перевірені і якісні матеріали для посіву, як пшениця. Оптом ціна на матеріали уточнюється у представника компанії. Для цього достатньо зв'язатися з нами по телефону.


 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення