Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Пшениця оптом 4 клас

Пшениця оптом 4 класБагато підприємців ризикують своєю репутацією і благополуччям споживачів, коли вони замовляють оптом пшеницю 4 класу у неперевірених постачальників. Це може привести до падіння якості готового продукту і навіть отруєння людей. Так як пшениця, купити оптом яку 4 класу умовно можна за заниженою ціною, є в першу чергу продуктом харчування, невідповідність санітарним нормам може привести до серйозних наслідків для споживачів хлібобулочних виробів з такої сировини і для самої компанії-виробника.

Якісна пшениця оптом, 4 клас якої підходить для виробництва корму, може бути замовлена з доставкою в Ваше місто. Наш виробник завжди має товар в достатній кількості, відповідає за якість, дотримується умов співпраці і ніколи не зриває термінів. Ми чекаємо Вашого дзвінка для обговорення подробиць.

Наше підприємство збирає в своєму асортименті продукцію багатьох партнерів з України. Таким чином наші клієнти не змушені довго шукати пшеницю 4 класу оптом. Ми поставляємо на регулярній основі сировину для виготовлення борошняної продукції та хлібобулочних виробів, постачаємо ферми основою для поживного корму рогатої худоби. Крім того, щоб купити оптом високоякісну пшеницю 4 класу, до нас звертаються для тривалої співпраці. У каталозі компанії Ви можете знайти різні товари для рослинництва. Всі вони доступні для наших партнерів за спеціальною ціною.
На офіційному сайті компанії можна більш детально дізнатися про діяльність нашого підприємства і курсі його розвитку. Купіть у нас якісні товари, як пшениця, оптом 4 клас якої доступний за унікальною ціною. Ви переконаєтеся на власному прикладі, що доступність неї рівноцінна дешевизні якості. 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення