Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Мінеральні добрива ціна

Мінеральні добрива цінаМінеральне добриво на сьогоднішній день необхідні кожному, хто працює в сфері рослинництва. Через розвиток даного напрямку вимоги до продукції рослинного походження тільки ростуть. Необхідно надавати споживачам продукти харчування в достатніх кількостях, а також вони повинні відповідати санітарним нормам і нести користь. Однак в природних умовах важливу роль відіграють шкідники, зміна погоди, мікроорганізми і стан грунту, тому без мінеральних добрив за вигідною ціною важко обійтися. Наша компанія є посередником між різними представниками аграрного спрямування розвитку України. На нашому сайті можна знайти насіння високої якості від українських фермерів, а також препарати вітчизняного виробництва за вигідними цінами. Мінеральні добрива також є серед них.

Рекомендуємо детально ознайомитися з каталогом компанії, щоб вибрати засіб, який найбільше підходить саме Вашим полях. Також Ви можете замовити з доставкою якісні мінеральні добрива, ціна яких відповідає середній в Україні. Крім них, в асортименті представлені гербіциди, протруйники і різні інші речовини, які сприяють активному різнобічного розвитку рослин.

У нашому каталозі можна знайти пестициди, інсектициди, спеціальне обладнання для збору врожаю. Багатий асортимент перевірених засобів і докладний опис кожного продукту сприяють тому, щоб Ви швидко вибрали необхідні препарати за прийнятною ціною, на кшталт мінеральних добрив, і підвищили якість врожаю в перший же рік роботи на полях. Завдяки нашій діяльності українці можуть вибирати серед безпечних продуктів харчування, а представники сільського господарства отримують можливість вийти на міжнародний ринок. У Вас є можливість зробити замовлення на універсальні мінеральні добрива за ціною, яка буде доступна навіть початківцям аграрникам. Завдяки тому, що наші партнери випускають на ринок перевірені добрива з використанням вітчизняної сировини, ми можемо запропонувати Вам широкий вибір матеріалів за прийнятною вартістю.
Якісні мінеральні добрива, ціна яких залишається вигідною для співробітників сільського господарства, на нашому сайті абсолютно безпечні для споживачів, а їх вартість виправдовує результат. Просто наберіть наш номер, щоб переконатися в цьому.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення