Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Мінеральні добрива Сульфат амонію

Мінеральні добрива Сульфат амоніюМінеральні добрива Сульфат амонію в основному використовуються в якості основного добрива для грунту. Добриво відмінно підходить як для сіроземів, так і для чорноземів, каштанових порід грунтів. Якщо Ви вирощуєте картоплю, Вам знадобитися придбати такий вид мінерального добрива. Також Ви зможете його використовувати для добрива грунту під рис, гречку, чай і пшеницю.

У Вам недостатньо удобрений грунт? Ви не можете виростити повноцінний урожай ось уже кілька років? Значить, в грунті, який Ви використовуєте, є недостача мінеральних речовин. Вам допоможуть комплексні мінеральні добрива Сульфат амонію від компанії «Седна-Агро».

Добрива, які ми можемо побачити на вагу або в інших пачках на ринку, не завжди є хорошими за якістю, і найчастіше, їх продавці змішують або підфарбовують якусь речовину або порошок, видаючи його за добрива. Мінеральні добрива Сульфат амонію мають жовто-сірий колір і гранульного структуру. Якщо Вам намагаються продати порошок або іншого виду суміш під виглядом Сульфат амонію, знайте, що це підробка.
Експерти з компанії «Седна-Агро» попереджають своїх клієнтів про небезпеку покупки насіння або добрив десь на ринку або в інших сумнівних місцях. Радимо Вам випробувати на якість наші мінеральні добрива Сульфат амонію, і Ви на наступний рік захочете придбати їх ще.
Ми залучаємо наших клієнтів не барвистими рекламами, а дійсно хорошою продукцією, яка неодноразово протестована. Що стосується виробників, то компанія «Седна-Агро» є прямим дистриб'ютором відомих швейцарських, німецьких і японських агро-фірм, які займаються випуском продукції для вирощування та удобрення сільськогосподарських культур. Мінеральні добрива Сульфат амонію лабораторно протестовані і є абсолютно чистим добривом, без всяких добавок.

Бажаєте платити свої кошти за ефективні та справжні добрива? Купіть мінеральні добрива Сульфат амонію на фірмі «Седна-Агро».

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення