Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Купити Сульфат амонію Україна

Купити Сульфат амонію УкраїнаЯкщо у Вас у володінні є кілька гектарів землі, і Ви бажаєте засіяти її пшеницею, кукурудзою чи іншими культурами, Вам потрібно ретельно дослідити грунт. Ви сумніваєтеся в якості грунту, який Ви маєте? Він недостатньо удобрений для посіву? Пропонуємо Вам купити Сульфат амонію Україна на підприємстві «Седна-Агро».

Добриво Сульфат амонію використовують для основного добрива ґрунтових порід чорнозему, сірозему і каштанових порід грунту. Даний вид мінерального добрива має хороші якості, він відмінно приймається рослинами, досить добре розчинний у воді і не злежується при тривалому зберіганні його на складі. Хочете купити Сульфат амонію Україна і випробувати його на результат?

Ми впевнені, що придбаний у нас Сульфат амонію послужить для Вас відмінним стартом для вирощування культур. Характеристики Сульфату амонію полягають в масовій частці азоту, сірки - не менше 24%. Якщо Вам пропонують добрива з меншим відсотком цих важливих мінералів, відмовтеся від покупки. Кращим рішенням для Вас було б купити Сульфат амонію Україна безпосередньо в компанії «Седна-Агро».
Добриво на мінеральній основі Сульфат амонію відмінно удобрює грунт під бобові, капусту і олійні культури, так як вони найбільш потребують підживлення сіркою. Купити Сульфат амонію Україна переважно слід для тих фермерів, які збираються вирощувати рапсові культури, гречку, пшеницю, цукровий буряк, картоплю і кормові культури.
Якщо Вас цікавить дозування на літр води, склад, виробники та інші характеристики, Вам слід отримати безкоштовну телефонну консультацію від нашого фахівця. Хочете швидше купити Сульфат амонію Україна?
Купуйте в запас це цінне добриво, щоб Ви змогли і іншим подарувати, якщо Вам сподобаються результати. Не варто сумніватися в якості нашої продукції, так як ми реалізуємо тільки 100% якісний товар і нам не соромно за нього. Потрібно купити Сульфат амонію Україна? Замовте його у «Седна-Агро».

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення