Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Купити Сульфат амонію ціна

Купити Сульфат амонію цінаКупити Сульфат амонію (ціна) можна у компанії (офіційного дистриб'ютора) «Седна-Агро». Якщо у Вас у володінні є велика кількість землі, на якій Ви збираєтеся посадити картоплю, пшеницю або буряк - Вам потрібно буде удобрити землю хорошим мінеральним добривом. Не варто витрачати гроші на дешеві засоби, які можна придбати на вагу на ринку. Віддайте перевагу сертифікованим, якісним добривам компанії «Седна-Агро».

Вам потрібно купити Сульфат амонію (ціна) за прийнятними цінами і оптову кількість? Замовте на нашій фірмі потрібний вид добрива, пестициду, гербіциду. Ви ніколи не пошкодуєте про Ваш вибір, а сходи насіння і їх зростання приємно порадують Вас в подальшому.

Сульфат амонію - досить популярний вид мінеральних добрив, які масово використовуються для удобрення грунту під ріпак, пшеницю, буряк, капусту і бобові. В даному добриві міститься сірка, яка дуже необхідна таким культурам. Якщо Вас цікавить оптова закупівля даного добрива, зателефонуйте нам. Недорого купити Сульфат амонію (ціна) можливо у нас, завжди вигідно і швидко.
Дане добриво не злежується і не втрачає своїх корисних якостей при зберіганні на складі. У порівнянні з добривом селітри, сульфат амонію виходить навіть краще за своєю ефективністю. Рослини швидко приймають добрива і починають рости і зміцнюватися. Купити Сульфат амонію (ціна) в Україні цілком реально, якщо Ви вже знайшли відповідального постачальника.
Добриво сульфат амонію дуже економічне у витраті, добре розчиняється у воді, швидко приймається рослинами і не розмивається при дощах або поливі. Саме завдяки таким якостям, більшість фермерів вважають за краще купити Сульфат амонію (ціна), ніж інші види добрив.
Компанія «Седна-Агро» вигідно продасть добрива, протруйники та інші засоби для росту і захисту сільгосп рослин. Бажаєте купити Сульфат амонію (ціна)? Повідомте про це нам.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення