Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Купити Карбамід ціна

Купити Карбамід цінаУ Вас є вигідна можливість купити Карбамід - добриво, ціна якого доступна навіть для малих підприємств. Компанія "Седна-Агро" займається не тільки продажем перевірених висококласних зерен різноманітних культур для сільського господарства, але також і поширює на ринку України кошти із захисту рослин від шкідників і збудників хвороб. У нашому каталозі представлені також кошти по поліпшенню врожаю та обладнання для обробки полів. Сьогодні людство займається вирощуванням безлічі видів рослин, які вимагають багато зусиль для високого врожаю і добрив, на кшталт карбаміду, купити які за вигідною ціною можна в Україні з доставкою. Щоб полегшити роботу аграрникам і сприяти виходу на внутрішній ринок вітчизняних якісних продуктів харчування, ми допомагаємо підприємцям хімічної промисловості заявити про якість своєї продукції та підтримати землеробство за допомогою добрив, як Карбамід. Купуйте за ціною, яка вказана на нашому сайті, гідні засоби для обробки полів.

У каталозі нашої компанії можна знайти як універсальні засоби для великої кількості культур, так і спеціалізовані. Також рекомендуємо звернути увагу на можливість вигідно купити Карбамід, ціна якого відповідає ринковій.

Багато наших клієнтів переходять на наступний рівень співпраці і надають готову продукцію для допомоги початківцям аграрникам. У той же можете купити за вигідною ціною Карбамід і виростити на своєму полі абсолютно безпечні продукти для широкої аудиторії. Рекомендуємо вивчити повний каталог наших добрив, щоб знати про новинки якісних засобів по захисту сільгосп рослин.

Телефонуйте за номером, який вказаний на нашому офіційному сайті. Наш досвідчений менеджер допоможе з вибором матеріалів для полів і надасть можливість купити Карбамід, ціна якого не буде перевищувати Ваших можливостей. Рекомендуємо покластися на наших партнерів в Україні.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення