Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Купити добрива Сульфат амонію

Купити добрива Сульфат амоніюСульфат амонію являє собою гранули жовто-сірого кольору, застосовується для удобрення культур і рослин, які особливо потребують удобрення сіркою. Вам потрібно купити добрива Сульфат амонію? Ви бажаєте придбати хороші добрива, з гарантією якості?

Фірма «Седна-Агро» є сертифікованим, офіційним постачальником кращих німецьких, швейцарських і японських виробників добрив, протруйників та інших засобів по захисту рослин. У нас Ви зможете безпечно купити добрива Сульфат амонію і насолоджуватися наступними результатами сходів Ваших посадок.

Сульфат амонію вводиться в грунт в першу чергу, як основне добриво для ґрунту і кореневої системи рослин. Дуже добре підходить для чорноземних грунтів, сіроземів і каштанових грунтів). Добриво достатньо розчиняється у воді і приймається рослинами. При помірних дощах і середньому поливі добриво не вимивається з грунту. Хочете спробувати, які результати дає дане добриво? Купити добрива Сульфат амонію у Вас є можливість на нашому сайті, замовивши його по телефону, по електронній пошті або при особистій зустрічі в офісі.
У порівнянні з карбамідом і селітрою аміачною, сульфат амонію нічим не поступається за ефективністю. Добриво не є вибухонебезпечним, його можна спокійно утримувати в Вашому гаражі, коморі або складі у великих кількостях. Сульфат амонію не запалюється, не володіє горючими властивостями. При довгому зберіганні на складі структура (сипкість, колір, запах) і фізико-хімічні властивості не змінюються, він не злежується. Вам потрібно купити добрива Сульфат амонію для якісного добрива Ваших рослин?
Добриво сульфат амонію застосовується ранньою весною, перед передпосівною культивацією. Ним удобрюються озима та яра пшениця, картопля, рис, чай, бавовна, гречка та інші культури. Якщо Ви займаєтеся вирощуванням однієї з цих культур, доцільним було б купити добрива Сульфат амонію.

Компанія «Седна-Агро» радить Вам придбати якісні та оригінальні добрива, протруйники і засоби для захисту і зростання культур у нас. Недорого і швидко купити добрива Сульфат амонію також можливо на нашому підприємстві.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення