Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Кукурудза великий опт

Кукурудза великий оптМи можемо запропонувати Вам кращі матеріали, які дозволять Вам успішно закінчити перший рік роботи в аграрній сфері, якщо Ваш продукт - висококласна кукурудза великим оптом. Крім властивостей грунту, погодних умов, наявності грибка і паразитів, варто також враховувати і характеристики насіння. Зважаючи на це багато підприємців закуповують перевірені матеріали заздалегідь. Насіння великого опту кукурудзи з нашого асортименту мають унікальні властивості. Це обумовлено тим, що виробники з усього світу попередньо обробляють свою продукцію.

Якщо Вас цікавить якісна кукурудза, великий опт насіння може допомогти Вашому господарству піднятися за один сезон. Досить тільки зв'язатися з нами за телефоном, щоб замовити доставку оброблених і відсортованих насіння для того, щоб посіяти їх для збору багатого врожаю.

Якщо Ви замовите сертифіковане насіння у наших партнерів, Ви отримаєте гарантовано високі показники врожаю і можливість надати партнерам регулярні поставки сировини для харчової промисловості. Щоб запропонувати Вам гідний великий опт кукурудзи, наші партнери відібрали кращі неушкоджені ядра, обробили їх добривами і ліками, які дозволять рослинам швидко дозріти, а також ми проводимо сертифікацію, яка підтверджує високу якість продукції. Таким чином Ви отримуєте можливість почати кар'єрний шлях в аграрній сфері без високих ризиків. За невисокої вартості ми також пропонуємо добрива від вітчизняних виробників, які допоможуть впоратися з несприятливими умовами. Зверніть увагу на широкий вибір насіння різних культур. Крім великого опту насіння кукурудзи для посіву ми підготували пшеницю, соняшник, горох і багато іншого.

Радимо вам зв'язатися з нами за телефоном, щоб уточнити умови доставки та оплати замовлення на такі рослини, як кукурудза. Великий оптт доступний в нашому асортименті за невисокою вартістю. Якщо Вас цікавлять окремі характеристики і властивості насіння, задайте питання менеджеру компанії. Ми допоможемо з вибором і забезпечимо своєчасну доставку матеріалів в будь-якій кількості.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення